Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Як за комунізму: на виступ Тимошенко зігнали понад 20 автобусів масовки

Як за комунізму: на виступ Тимошенко зігнали понад 20 автобусів масовки

У понеділок, 11 лютого, лідерка "Батьківщини" та кандидатка у президенти Юлія Тимошенко з передвиборчою метою відвідала Західну Україну, а саме Дрогобич на Львівщині. Зауважимо, що сюди її так званих прихильників звозили централізовано та великими автобусами.

Як свідчать оприлюднені у мережі відео, вийшовши з транспорту, люди вишикувалися у шеренги та організованою ходою пішли на зустріч з політикинею. Сам захід відбувався на центральному у Дрогобичі майдані Шевченка.

 

Posted by Orest Karakevych on Monday, 11 February 2019  

Posted by Orest Karakevych on Monday, 11 February 2019 "Понавозили до Дрогобича організовано масовку з районів. Понад 20 автобусів. Цікаво, скільки заплатили", – підкреслив активіст Орест Каракевич.

Автобуси, Тимошенко, Дрогобич Автобуси, що привезли людей на зустріч із Тимошенко у Дрогобичі

Очевидці переконують, шо автобуси стояли не лише поблизу передвиборчої акції Тимошенко, а й на сусідніх вулицях Пилипа Орлика, Володимира Великого, Чорновола, а також поблизу церкви святого Юра, що розташовують у взагалі іншому районі міста.

Площа Шевченка, де зустрічалася Тимошенко з народом, і сусідні вулиці   Де у Дрогобичі розташовується церква Юра  

Вона в Дрогобичі. І вони теж...

Posted by Варто - Галицькі Новини on Monday, 11 February 2019 За словами жителів Дрогобича, хоча Тимошенко у своїй передвиборчій програмі говорить про "новий курс", однак у виборчих перегонах користується здебільшого "комуністичними методами", тобто зганяє людей на зустріч із собою, передає видання "Джерела Трускавця".

 

Posted by Orest Karakevych on Monday, 11 February 2019 Саме у Трускавець після Дрогобича й відправилася лідерка "Батьківщини". За інформацією ЗМІ, там анонсована з нею зустрічі так і не відбулася, натомість у санаторії "Карпати" яким керує Лев Грицак, екс-очільник місцевих "регіоналів", а нині прихильник "Батьківщини", пройшов захід "для обмеженого кола обраних людей".

Тимошенко, Трускавець, зустріч Зустріч Тимошенко з VIP-виборцями у Трускавці 

Під час виступу Юлії Тимошенко у Білій Церкві на Київщині невідомі влаштували провокації. Зокрема, у кількатисячному натовпі відбулась серйозна штовханина. Крім того, невідомі почали жбурляти димові шашки.

Що відомо про похід Юлії Тимошенко у президенти? Юлія Тимошенко оголосила про похід у президенти 22 січня під час з’їзду своєї партії, а вже наступного дня вона подала документи до ЦВК. Комісія, зі свого боку, зареєструвала її 25 числа. 27 січня Тимошенко оприлюднила електронну декларацію про прибутки за 2017 рік.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту