Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

"Як вона посміла бути Елен Дедженерес": Фреймут розповіла про подробиці нового шоу "Оля"

"Як вона посміла бути Елен Дедженерес": Фреймут розповіла про подробиці нового шоу "Оля"

Шоу "Оля", яке стало першою у світі легальною адаптацією відомого американського формату "Шоу Еллен Дедженеріс", вийде на телеекрани 28 серпня. Телеведучою проекту стала скандальна Ольга Фреймут.

Керівник нового проекту "Оля" Олег Боднарчук і Ольга Фреймут розповіли подробиці шоу в інтерв'ю виданню "КП".

Олег Боднарчук зазначив про те, що проект побудований на особистості ведучої, яка повинна бути неординарною і цікавою. 

За словами Олі Фреймут, програма буде будуватися на її власних якостях.

Багато вже питають: "Як вона посміла бути Елен Дедженерес? Це ж відома американка, на яку зараз молиться вся Америка!" Є думка, що Фреймут вважають божевільною, а Елен люблять. Ми не будемо пародіювати Елен, вона – неповторна. У мені теж є унікальні якості, – наголосила Фреймут.

  На зйомках з @olegbodnarchuk @oliashow

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia) 2 Сер 2018 р. о 2:26 PDT

"У мене дуже радикальні бачення. Іноді дійсно на межі шизофренії, що потрібно фільтрувати. Однак Ван Гога також вважали "вар'ятом", а зараз від його картин божеволіють", – додала Оля.

Зауважимо, що в мережі ще задовго до того, як стало відомо про шоу, почали обговорювати "божевільні" вчинки Фреймут.

Я – божевільна. Вільна у Бога. Це дуже красиве слово. Я дійсно вільна робити все, що хочу. Хіба краще бути штампом, стандартом, частиною натовпу? Всі божевільні мають шанс залишитися в історії. Хочеться працювати на вічність, а не на зараз і тепер, – прокоментувала Оля Фреймут.

  Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia) 24 Лип 2018 р. о 5:13 PDT

Нагадаємо, що у квітні Ольга Фреймут опинилась у центрі гучних скандалів. За словами кількох українців, вона з'явилась на роботі тих, хто написав неприємні коментарі у її дописах. На розбірки Ольга Фреймут прийшла зі знімальною групою. Таку свою поведінку знаменитість пояснила, що це частина її нового шоу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту