Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Як виглядає українська ферма кактусів

Як виглядає українська ферма кактусів

Справжню кактусову ферму створили в Черкасах. Її виростив місцевий мешканець, який захоплюється колючими рослинами уже 40 років. Зібрав більше тисячі видів кактусів.

У колекції черкащанина більше тисячі видів колючих рослин із трьох континентів – північної та південної Америк, а також з Африки. Перший кактус Сергій купив сорок років тому. Перейняв хобі від сусіда.

"Років у 7 мабуть, це був глибокий совок, кактусів було мало, це було диво. Ми щонеділі їздили на ринок щось купляли, у мами просили рублі радянські, за один рубль можна було купити кактус", – розповів колекціонер Олександр Гавриленко.

Сьогодні Олександр справжній профі. Навчився самостійно розмножувати, перехресно запилювати і прищеплювати кактуси.

Багатотисячна колюча родина живе в окремій, спеціально збудованій теплиці.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту