Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Як українці отримуватимуть медичну допомогу з 1 липня: пояснення Супрун

Як українці отримуватимуть медичну допомогу з 1 липня: пояснення Супрун

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун спростувала інформацію щодо отримання медичної допомоги з 1 липня.

Про це вона написала на сторінці у Facebook. Як підтвердження – лікар опублікувала оголошення про нібито відмову надавати медичні послуги з 1 липня.

Супрун підтвердила, що українці, які не підписали декларацію з терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем до 1 липня, зможуть отримувати медичну допомогу.

Все тому, що право на медичне обслуговування гарантується Конституцією та іншими законами України.

Заклади до 2019 року будуть отримувати кошти за всіх пацієнтів – ті, які підписали декларації з лікарям і ті, які цього не зробили, але звернулися по меддопомогу.

До слова, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвінчала міф про гомосексуальність, вона зазначила, що це не є хворобою.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ?Здоров'я.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту