Сьогодні
Субота 21 Квітня 2018

Як у Києві знищують приватний бізнес, поки їх власники воюють в АТО

Як у Києві знищують приватний бізнес, поки їх власники воюють в АТО

У Києві орендарі вирішили розірвати договір оренди, фактично знищивши бізнес, поки його власник воював на передовій в АТО.

Олег Водоп'янов рік відслужив у 72-ій окремій механізованій бригаді. Не в тилу, а в зоні реального конфлікту. У квітні цього року повернувся у столицю. І виявилось, що його залишили без засобів існування. Бізнес, який він будував 10 років — знищили.

"Коли вже чоловік був в зоні АТО, я, проходячи тут, побачила, що в наших приміщеннях горить світло, відкриті вікна. Я зайшла в приміщення і виявилося, що там працюють інші люди. Не на нашому обладнанні. Свого обладнання я не побачила", — розповіла дружина Олега Тетяна Водоп'янова.

Подружжя виготовляло стрічки для квітів. Три роки тому переїхали у приміщення, яке винаймали у Київському інституті автоматики. Тут зберігались і дорогі верстати. Тепер вони припадають пилом десь на задвірках. Поки Олег воював, договір оренди в односторонньому порядку розірвали і вселили іншу фірму. Від правоохоронців допомоги нема — вони не бачать складу злочину.

Я не можу зрозуміти, чому деякі хлопці там вмирають, а тут чомусь жирують і живуть за свій рахунок, — висловив своє обурення ветеран АТО Олег Водоп'янов.

Так само в нього виникають питання і до профілю роботи цього Інституту

Читайте також на УкропНьюс: Жилые дома в Авдеевке и Первомайском попали под мощный вражеский огонь: террористы идут в наступление по всей линии фронта

"Суть існування цього інституту — здача в оренду приміщень. Його просто потрібно назвати "Київський інститут зберігання", — переконаний Олег Водоп'янов.

У самому Інституті, значні приміщення якого здані в оренду різним фірмам, вказують на те, що вони вчинили все згідно договору.

"У договорі прописано, що в разі несплати ми в односторонньому порядку розриваємо договірні відносини", — заявив заступник начальника відділу маркетингу Київського інституту автоматики Андрій Одноволик.

Щоправда, у документах йдеться про інше.

"Якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується у судовому порядку, за встановленою підвідомчісттю та підсудністтю такого спору, у порядку, визначеному відповідним, чинним в Україні законодавством".

Здаватись Олег не збирається, вже наступного тижня знову звертатиметься в поліцію. І подаватиме позов до суду. Якщо ж феміда проігнорує закон, відновити справедливість допоможуть бойові побратими.

Читайте на УкропNews: В США будут проводить опыты по генетической модификации человека

Читайте також: Учасники АТО вдалися до радикальних дій, щоб отримати свою землю

Коментарі

  • Mikola Starik
    Mikola Starik
    Воюють хто? Українці. А "при владі" хто? УкгАинцы. Вывод ясен?

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту