Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Як розслідують справи про подвійне громадянство мерів

Мери Одеси і Добропілля мають паспорти громадян Російської Федерації. ЗМІ знайшли нові докази цього понад місяць тому. Після оприлюднення інформації, усі чекають рішучих дій Служби безпеки України та Генеральної прокуратури.

Народний депутат Мустафа Найєм оприлюднив документи, які свідчать – профайли мера Одеси можна знайти на сайті Федеральної податкової служби Російської Федерації. Тут є відомості за ідентифікаційним кодом Труханова, одержаним на підставі російського паспорта. Інформацією мали б зацікавитися у Службі безпеки та Генеральній прокуратурі України – вважає Найєм.

Поки що ми отримали відповідь заступника генерального прокурора Столярчука: вибачте, у нас немає взагалі ніякої інформації з цього приводу. Ми звернулись до СБУ, в СБУ сказали: ми проводили перевірки, у нас немає даних, – розповів народний депутат Мустафа Найєм.

Труханов - не єдиний, хто має подвійне громадянство. Платником податків Російської Федерації є і мер Добропілля Андрій Аксьонов. На це вказують дані того самого. Ідентифікаційний код Аксьонова тут теж є. Російський паспорт він отримав ще у 2014.

Проте розслідують кримінальне провадження у прокуратурі Донецької області лише зараз. Щодо Аксьонова їх два: перше стосується службового підроблення документів, друге - розкрадання, або привласнення майна.

У Добропіллі Аксьонов здобув репутацію втікача, адже зник після того, як у нього виявили російський паспорт. Та паспорти – не єдине, чим прославились обидва мери. Аксьонов, наприклад, коли очолював місто Новодонецьке, організував референдум за ДНР.

Відомо й те, що Аксьонов знімав у Добропіллі українські прапори та не пустив автопробіг "За єдину Україну". І перевіз родину до Криму, тому й гостював там так часто.

Ретельно оберігає все, що стосується його самого та близького оточення і мер Одеси Труханов. Та статки міського голови викликають в одеситів неабияку цікавість. Одне із проваджень НАБУ, яке провело обшук у кабінеті Труханова , якраз стосується привласнення ним державних коштів та виведення в офшор.

У декларації Труханова - жодного слова про володіння бізнесом, хоча його ім’я пов’язують з бізнес-групою "Рост", яка отримує найкращі замовлення на будівельному ринку регіону. Поки що в біографіях обох мерів - багато темних плям, якими, схоже, найбільше цікавляться лише ЗМІ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту