Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Як продати майно банків-банкрутів ефективно та швидко

З 2014 по 2016 рік в Україні пройшов справжній "банкопад": про свою неплатоспроможність та банкрутство заявило понад 90 українських фінансових установ Наразі, 93 банки-банкрути володіють активами на понад 500 млрд гривень. Але що робити зі "скарбами" та як повернути клієнтам їх вклади? Відповідь проста: продати майно та активи. 

Продавати чесно, прозоро та безпечно і залучати найбільшу кількість учасників та отримувати найвищу ціну за активи. Саме так тепер продає Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) - після того, як усі продажі активів неплатоспроможних банків перейшли у систему Prozorro.Продажі.

Співпраця між Фондом та Prozorro.Продажі триває трохи менше року  – остаточно всі майданчики було переведено на цю систему 1 лютого 2017. Але навіть за такий короткий період результати помітні.

Читайте на УкропНьюс: Каталонія заборгувала Іспанії 52 млрд євро

Ще кілька років тому продажі відбувалися “по-старому”. У закритій кімнаті проводився класичний аукціон. З молотком, ліцитатором, вигуками учасників та оголошенням переможця. Паралельно проходив конкурс, в якому учасники надавали свої пропозиції у закритих конвертах. Спеціальна комісія їх розкривала і оголошувала переможця.

Сьогодні ж все просто та абсолютно відкрито, а партнерами ФГВФО є понад 40 торговельних майданчиків системи ProZorro.

"Майданчик поєднує в собі дві функції: безпосередньо платформи, на якій продаються активи, а також – класичного брокера, який має знайти покупців", - наголосив Тарас Єлейко, директор департаменту консолідованого продажу активів ФГВФО.

Читайте на УкропNews: У Раді підготували законопроект про розмитнення автівок-"іноземців"

Що продається і хто покупці?

У банків є активи двох категорій. Насамперед, це нерухомість, земельні ділянки,транспортні засоби, меблі і, навіть, антикваріат та предмети мистецтва — тобто все, що можна фізично оцінити.  Друга категорія

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту