Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Як прискорити схуднення проблемних зон: лайфхак

Як прискорити схуднення проблемних зон: лайфхак

Найважче прибрати жир на стегнах і боках, але окрім правильних тренувань прискорити процес допоможуть спеціальні масажні щітки.

Фахівці рекомендують після тренування робити масаж сухою щіткою. А після такого масажу ще зробіть скрабування і прийміть контрастний душ, передає Сosmo.

Ці прості процедури дозволяють збільшити кровообіг у проблемних зонах і прискорити спалювання жиру у декілька разів. Для масажу вибирайте суху щітку з натуральною щетиною.

Робити масаж щіткою необхідно круговими рухами – від низу до верху. Особливу увагу приділяйте проблемним зонам. І не забудьте – шкіра повинна стати рожевою, але не червоною. Щоб досягнути максимального ефекту, робіть такий масаж після кожного тренування.

Чому варто робити ще масаж сухою щіткою – читайте за посиланням.

Як прискорити схуднення проблемних зон

Масаж сухою щіткою допоможе швидше скинути зайву вагу та позбутись целюліту

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту