Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

Як правильно відпочивати під час роботи і залишатись продуктивним: поради

Як не парадоксально, але щоб залишатись продуктивним та встигати більше – потрібно вчасно і правильно відпочивати. Під час робочого дня нам просто необхідно робити перерви, інакше це загрожує зірваними дедлайнами та поганим самопочуттям.

Психологи в ході досліджень виявили, що потрібно не просто робити перерви, а й дотримуватись певних правил під час відпочинку.

Повне відключення

Не так просто взяти і розслабитися. Особливо, коли ви втомилися. Коли мозок вже "набрав обертів", хочеться витратити перерву "з користю": нарешті вибрати і замовити новий чайник чи почитати новини. Але така перерва буде шкідливою, а не корисною для вас.

Якщо під час перерви ви будете продовжувати щось обдумувати чи вибирати – ви лише більше втомитесь. Найкращий варіант для перерви – прогулятися, подихати свіжим повітрям, заварити чай чи сходити за кавою в сусідню кав'ярню.

Відмовтесь від смартфона

Якщо ви хочете справді відпочити, то відмовтесь від смартфона і безкінечних переписок в месенджерах. Краще поспілкуйтесь на нейтральні теми чи просто пожартуйте з колегами.

Часто і потроху

Під час робочого процесу потрібно відпочивати часто, але потроху. Найкращий час зробити перерву — не тоді, коли ви вже видихалися, а коли ще не встигли втомитися. Таке перезавантаження буде куди ефективніше і допоможе тримати енергію на високому рівні. Наприклад, ранкові перерви працюють краще, ніж перерви після обіду.

Якщо ви робите перерви регулярно, вам вистачить всього кілька хвилин, щоб відновитися. А ось якщо ви довго відмовляли собі у відпочинку, вам і години може бути мало.

Виходьте з офісу

Ніщо не зрівняється за рівнем перезарядки з прогулянкою на свіжому повітрі. Навіть до кав'ярні за кавою і назад. Звичайно, оптимально було б випити цю каву в парку, але якщо такої можливості нема – то випийте її в офісі, але не за комп'ютером чи сматфоном.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту