Сьогодні
Вівторок 24 Квітня 2018

Як правильно вибрати морозиво: поради експерта

Як правильно вибрати морозиво: поради експерта

Морозиво – найулюбленіший літній десерт і дорослих, і дітей. Але щоб воно не зашкодило здоров’ю, слід звернути увагу на кілька моментів.

Перш за все пам’ятайте, що у справжньому морозиві мають бути такі інгредієнти, як молоко, вершки, масло та цукор. Але виробники часто замінюють їх дешевими і шкідливими складниками, зокрема, пальмовою олією, та додають велику кількість стабілізаторів, емульгаторів і барвників, небезпечних для нашого здоров'я.

Читайте також: Скуштуй літо: секрети приготування корисних смузі

Читайте на УкропNews: Трамп розповів, коли запросить Путіна до Білого дому

Тому, перед тим як купувати морозиво – зверніть увагу на його склад.

Також прочитайте і дату виготовлення, бо вам можуть підсунути протерміноване морозиво.

"Потрібно бути уважним, тому що саме в сезон дуже багато протермінованої неякісної продукції, адже магазини не встигли розпродати морозиво ще з минулого літа. Такої продукції дуже багато. Ми знаходили протерміновану продукцію на один рік, на два роки навіть. Тому треба бути уважним, дивитися на дату виготовлення і термін придатності", – розповів заступник директора Союзу споживачів України Михайло Шарков.

Читайте на УкропNews: Бурштиновий театр абсурду

Також фахівець радить не купувати морозиво неправильної форми, адже, скоріше за все, були порушені певні правила зберігання.

Якщо ви вирішили купити морозиво на вулиці, то обов'язково слід звернути увагу на наявність рукавичок у продавця.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту