Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Як макіяж жінки впливає на те як її сприйматиме оточення

Як макіяж жінки впливає на те як її сприйматиме оточення

Жінок з густим макіяжем не розглядають в якості лідерів, з'ясували психологи з Абертейского університету в Шотландії.

Учасникам експерименту показали серію фотографій дівчат: на знімках вони були без косметики або з легким макіяжем, на інших –з вечірнім, густим мейкапом.

Всього учасникам потрібно було оцінити 16 пар знімків – і вибрати той з двох портретів, який краще підкреслює лідерські риси. У більшості випадків чоловіки і жінки вибирали природні фото. 

макіяж Жінок з яскравим макіяжем не сприймають як лідерів

"Хоча попередні дослідження демонструють, що більшу повагу отримують жінки, які стежать за собою, наш експеримент показує, що макіяж не підвищує авторитет жінки, коли ми оцінюємо її як потенційного лідера", – зазначив співавтор дослідження, доктор Крістофер Уоткінс.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту