Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

Як львівські депутати планують роздерибанити дитячі табори, прикриваючись "безпекою"

Незабаром з молотка за копійки можуть пустити дитячі туристичні бази у Славському. Ні з того ні з чого, а табори для дітлахів раптом почали затято інспектувати і таврувати висновками: "суцільна розруха". Це означає, що слід чекати на великий дерибан народного майна.

Ще не вся земля у курортному Прикарпатті перейшла до приватних рук, а загально відомо, що там не те, що гектар, а навіть просто кожен квадратний метр – золотий, бо дозволяє заробляти у "високий сезон".

Але з-поміж сучасних приватних садиб, зустрічаються і туристичні бази зразка "СРСР". Їхній непривабливий вигляд, здається, говорить сам за себе : "Я – власність держави".

Дивно, що у подібні об'єкти фактично жодних фінансів ніхто не вкладає, але цілком ймовірно, що так і задумано. Адже цілком несподівано львівські депутати раптом заходилися інспектувати комунальні дитячі табори на Львівщині.

Тобто ніхто з депутатів не намагався внести ідею, мовляв, а чому б нам не відреставрувати ці табори. Проте зараз почали активно перевіряти їхню придатність та безпечність для експлуатації.

Щоб дізнатися, з якою ціллю львівські депутати прискіпливо та активно "інспектують" дитячі табори – дивіться новий випуск програми журналістських розслідувань "ЦРУ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту