Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Як керченський стрілець Росляков міг виготовити бомбу

Як керченський стрілець Росляков міг виготовити бомбу

Цілком імовірно, що Владислав Росляков для збройного нападу на політехнічний коледж у Керчі сам виготовив бомбу, а усі необхідні матеріали видобув зі снарядів часів Другої світової війни, яких умісті можна знайти повно.

Про це розповів так званий "представник екстрених служб" окупованого півострова у коментарі російській інформаційній агенції "РИА Новости".

"Відпрацьовується версія кустарного виробництва саморобного вибухового пристрою на основі тротилу, видобутого зі снарядів часів війни", – зауважив співрозмовник ресурсу.

За його словами, у деяких місцях Керчі залишилася велика кількість боєприпасів Другої світової.

"Періодично "чорні копачі" дістають їх із землі. Є кустарні технології вилучення вибухової речовини, тротилу, з цих снарядів, але для цього потрібні спеціальні знання, вміння та досвід роботи", – додав кримський "надзвичайник".

Додамо, за інформацією Telegram-каналу "112", слідчі на комп’ютері Рослякова виявили у незакритій вкладці браузера останній запит: "як виготовити саморобний вибуховий пристрій". Також на його жорсткому диску було збережено багато картинок, схем, інструкцій тощо щодо виготовлення такого роду вибухівки.

Нагадаємо, після вибухів і розстрілу людей правоохоронці у керченському політехнічному коледжі виявили дві бомби. Що відомо про масовий розстріл людей у Керчі: дивіться відео 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту