Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Як інтровертам впоратися зі стресом

Як інтровертам впоратися зі стресом

Інтроверти в активному і соціалізованому сьогоднішньому світі важко переживають стреси та занепокоєння. Але вихід завжди є.

Хто такий інтроверт? Це людина, яка не любить галас і публічність у будь-якому її прояві; інтроверт підживлюється енергією самотності, вектор уваги інтроверта спрямований всередину себе.

Зазвичай, інтроверти, борються зі стресом на самоті, читаючи книжку, дивлячись фільм, медитуючи, передає портал PureWow.

Щоб легше було впоратися зі стресовими ситуаціями, фахівці рекомендують:

1. Відмовтеся від кофеїну, адже він збільшує рівень занепокоєння. Краще пийте воду, трав'яний чай, робіть глибокі вдихи і намагайтеся залишатися "тут і зараз".

2. Виділіть час для нічогонероблення. Робіть ті речі, які приносять задоволення та чудово розслаблюють: читайте, прийміть гарячу ванну, займіться улюбленим хобі (в'язання тощо). 

3. Зустріньтеся з близькими друзями – тими, хто змушує вас почуватися спокійно і повністю розуміє вас.

via GIPHY

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту