Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Як часто у російських ЗМІ з'являються новини про Україну: приголомшиві дані

Найбільше у 21 столітті люди страждають від алкоголю, наркотиків та ліків. Та в останні роки до цих маній додалася ще одна чума – шалений потяг і цікавість Росії до буквально усіх подій, які відбуваються в Україні.

635 – таку кількість новин про Україну опублікували 4 провідні російські федеральні сайти за тиждень.

Найчастіше про нас пишуть "РИА Новости" – 378 новин, "ТАСС" — 144, "Комсомольская правда" і "Вести.ru" — 66.

Кожна 5 новина, а це 17%, про обстріли українськими вйськовими окупованих територій. Активно російські ЗМІ продовжують переконувати що МН-17 збили саме українці – 10% від усіх новин про Україну.

Статистика Заяви Порошенка – це третя сходинка, 9,4%, хвилювань рупорів Кремля. Далі йдуть теми про автокефалію – 7,4% і розірвання дружби з РФ–  6,5%. Замикає топ-10 інтересів російстьких інтернет-видань Азовське море – 5,4%, ситуація в Україні з російською мовою – 3,4%, угнрські паспорти – 3,3% і МВФ – 2,7%.

Повний випуск програми "Вєсті Кремля" дивіться тут.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту