Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

"Я вимушений працювати": Луценко прокоментував реакцію Порошенка на заяву про відставку

"Я вимушений працювати": Луценко прокоментував реакцію Порошенка на заяву про відставку

Отриманий вотум довіри і відхилення заяви про відставку президентом продовжує "відповідальність" Юрія Луценка. Тепер генпрокурор обіцяє "працювати максимально" зі всіма справами щодо нападів на активістів.

Про це генпрокурор зазначив в ефірі програми "Ехо України" на телеканалі "Прямий".

Раніше 24 канал писав, що Президент України Петро Порошенко повернув генпрокурору Юрію Луценку його заяву про відставку.

Гепрокурор натомість наголосив, що вчинив так, "як вчить нас європейська практика".

У разі гострого суспільного обурення відповідальний за ту чи іншу ділянку роботи пропонує відправити себе у відставку. Мені висловив парламент недовіру аж 38 голосами. Це означає вотум довіри. Значить, я вимушений працювати, – сказав генпрокурор.

Луценко також додав, що це продовжує його відповідальність і він працюватиме максимально як у випадку зі справою щодо нападу на Катерину Гандзюк, так і у 54 випадках нападів на інших активістів.

"Я повідомив, що подаю у відставку. Парламент поставив це питання на голосування. За мою відставку проголосувало 38 депутатів. Президент, який отримав мою заяву, на підставі цього відхилив моє клопотання", – зазначив він.

Нагадаємо, 6 листопада генпрокурор Юрій Луценко вирішив подати у відставку після смерті активістки Катерини Гандзюк, мотивуючи це тим, що "не хоче триматись за крісло". Після цього на прохання першого віце-спікера Ірини Геращенко питання про можливість відставки Луценка з посади генерального прокурора поставили на рейтингове голосування. "За" проголосували 38 нардепів, 116 – "проти".

Хто такий Юрій Луценко: дивіться відео

  document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){ (function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement('script'); _pla.type = 'text/javascript'; _pla.src = 'https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })(); }); ВІДСТАВКА ЛУЦЕНКА: ХРОНІКА ПОДІЙ

6 лист 2018 Луценко подає у відставку: що встиг зробити на посаді 6 лист 2018 Луценко іде у відставку: бурхлива реакція соцмереж 6 лист 2018 Луценко йде у відставку: топ-факти про генерального "шоумена" країни 6 лист 2018 "Брехня та піар": Найєм розкритикував заяву Луценка про відставку 6 лист 2018 Луценко починає виборчу кампанію, – експерт про намір генпрокурора звільнитися

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту