Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Я ніколи не здаюсь, – Сенцов відповів на лист іншого бранця Кремля Кольченка

Я ніколи не здаюсь, – Сенцов відповів на лист іншого бранця Кремля Кольченка

Український режисер Олег Сенцов, який зараз відбуває незаконне покарання у колонії в російському Лабитнангі, написав лист своєму товаришу Олександру Кольченку. Як зауважив митець, після припинення голодування він не почувається "ані розчарованим, ані переможеним".

Раніше 24 канал повідомляв, що український бранець Кремля Олександр Кольченко написав лист своєму товаришу українському режисеру Олегу Сенцову, якого також незаконно засудили у Росії.

Як написала російська правозахисниця Тетяна Щур, Сенцов уже відповів на цей лист.

Зокрема, режисер зазначив, що у нього все нормально та зараз він почувається добре.

Передайте Саші великий від мене привіт! Хай не переживає ні за мене, ні взагалі ні за що – це шкідливо! Ніякі наші старання не є марними. Нехай там не сумує та головне – я не почуваюся ні розчарованим, ні переможеним. Як казав старий Хем (Ернест Хемінгвей – 24 канал): "Людину можна вбити, але не можна перемогти". Ось зі мною так само: я ніколи не здаюся!  – пише листі Сенцов.

Сенцов, Кольченко, бранці Кремля, полонені. Росія, Крим Лист Олега Сенцова Олександру Кольченку  Нагадаємо, 5 жовтня російська влада повідомила про те, що український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, добровільно припинив голодування. Сам Сенцов, своєю чергою, повідомив, що припинить голодування з 6 жовтня, пояснивши це тим, щоросіяни збиралися застосувати насильницьке годування.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.

Що таке справа "кримських терористів"? У травні 2014 року в Сімферополі було заарештовано чотирьох проукраїнських активістів: Геннадія Афанасьєва, Олексія Чирнія, Олександра Кольченка та Олега Сенцова. У серпні 2015 року російський суд визнав їх винними в підготовці терактів в Криму і підпалі офісів двох партій у Сімферополі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту