Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Я хочу увійти в історію боксу, ось і все, – Ломаченко

Я хочу увійти в історію боксу, ось і все, – Ломаченко

Український боксер Василь Ломаченко готується до бою проти Хосе Педраси. Поєдинок відбудеться 8 грудня у Нью-Йорку. Для кращої підготовки українець поїхав у США.

За словами Ломаченка, усе, чим він зараз зайнятий – це тренування, відпочинок та їжа. Все заради того, щоб якнайкраще підготуватися до поєдинку.

"Думаю, тобі потрібно розуміти, чого ти хочеш в цьому спорті. Я приїхав в США, в Окснард і фокусуюсь на своєму таборі. Мені потрібно просто відпочивати, їсти та тренуватися. Мені потрібно забути про своє звичайне життя. Перед боєм тобі потрібно бути сильним, швидким і розумним, як фізично, так і ментально. Довгий час я хочу увійти в історію: стати абсолютним чемпіоном світу, об'єднати всі пояси. Я хочу потрапити в історію боксу, ось і все", – розповів Ломаченко.

        Переглянути цей допис в Instagram                   Before the fight you need to focus fully on what you want and the only thing I have wanted is to put my name in boxing history. @boxraw #loma

Допис, поширений LOMA (@lomachenkovasiliy) 6 Лис 2018 р. о 12:29 PST

Варто зазначити, що боксерський поєдинок Ломаченка проти Педраси буде об’єднавчим. На кону стоятиме пояс чемпіона у легкій вазі за версією WBA, який володіє українець, та чемпіонський титул WBO Хосе Педраси.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту