Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Всі фото будуть вдалими: корейці розробили додаток, який допомагає з позуванням

Всі фото будуть вдалими: корейці розробили додаток, який допомагає з позуванням

SOVS2 – це інноваційний корейський додаток, який допомагає підібрати вдалу позу для фото. Це полегшить життя не лише моделі, але й фотографу. Для того, аби фото вийшло вдалим необхідно обрати потрібний силует фігури й розмістити його на екрані, а потім просто показати фотографу, яким повинен вийти кадр.

В одному з режимів можна сфотографувати потрібний вам фон, а потім використовувати його при створенні нового знімка. Про це повідомив портал Peta Pixel.

SOVS2 для фотографування пар можна завантажити в App Store безкоштовно, а кожен набір поз коштуватиме орієнтовно один долар.

Фотографії з програмою SOVS2 будуть максимально вдалими Фотографії з програмою SOVS2 будуть максимально вдалими
Програма має багато варіантів нестандартних позувань Програма має багато варіантів нестандартних позувань

Існує також інша версія програми під назвою SOVS, яка призначена для позування однієї людини. 

Коштує один долар Програма для позування SOVS коштує один долар

Дивіться відео: як працює програма SOVS2

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту