Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

"Все чорним по білому": Хуг назвав докази військового втручання Росії на Донбасі

"Все чорним по білому": Хуг назвав докази військового втручання Росії на Донбасі

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують збирати докази присутності російських військових на окупованому Донбасі. Нещодавно вони вкотре зафіксували колони військової техніки та розмовляли із кадровими офіцерами збройних сил Росії.

Про це заявив перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг, повідомляє "Голос Америки".

Хуг наголосив, що у звітах спостерігачів усе написано "чорним по білому", і "кожен може це прочитати".

Ми бачили колони техніки військового зразка, які в’їздили на територію України і виїздили. Ми бачили сліди важкої техніки, що вели до непідконтрольної ділянки кордону з Російською Федерацією, – сказав Хуг.

За його словами, спостерігачі розмовляли з особами, яких вдалось затримати українським військовослужбовцям. Бойовики розповідали, що служили у російських військових підрозділах. Ці  підрозділи брали участь у боях, перебуваючи в Україні у системі ротації. 

Нагадаємо, проросійські бойовики вкотре відмовили представникам місії ОБСЄ у в’їзді для моніторингу ситуації до чотирьох населених пунктів. Окупанти не надали спостерігачам доступ для проведення моніторингу у районах поблизу сіл Заїченко, Саханка, Леонове та міста Новоазовськ.

Чим займається місія ОБСЄ в Україні?Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) займається контролем за озброєннями, питаннями миру та прав людини. Її учасниками є 57 країн, розташованих переважно у Європі, а також країни-колишні члени СРСР та США з Канадою. В Україні організація відома, у першу чергу, своєю моніторинговою місією на Донбасі. Вона почала свою роботу 21 березня 2014 року у зв'язку із військовими діями на сході. Її основні завдання – це неупереджено і об'єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту. Тобто місія фактично уповноважена лише фіксувати правопорушення, а не запобігати їм. Місія складається з неозброєних цивільних спостерігачів, а також міжнародних працівників з держав-учасниць ОБСЄ. Їм допомагають співробітники з України.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту