Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Вони зазомбовані. Екс-лідер збірної України розповів про спілкування з російськими біатлоністами

Вони зазомбовані. Екс-лідер збірної України розповів про спілкування з російськими біатлоністами

Найтитулованіший український біатлоніст Андрій Дериземля вважає російських спортсменів зазомбованими кремлівською пропагандою Про це повідомляє "Трибуна". За словами Андрія Дериземлі, він у 2014 році намагався пояснити відомим російським біатлоністам Сергію Чепікову та Сергію Коновалову, що насправді відбувається в Україні, але марно.

Найтитулованіший український біатлоніст Андрій Дериземля вважає російських спортсменів зазомбованими кремлівською пропагандою

Про це повідомляє "Трибуна".

За словами Андрія Дериземлі, він у 2014 році намагався пояснити відомим російським біатлоністам Сергію Чепікову та Сергію Коновалову, що насправді відбувається в Україні, але марно.

"Спортсмени ж спілкуються між собою. Коли був у 2014 році у Тюмені, то намагався розповісти Сергію Чепікову та Сергію Коновалову про те, що дійсно відбувається в Україні. Але вони вже були настільки зазомбовані, не могли в це повірити. Казали, та ні, Андрію, так не може бути. Все згідно з тим, що показують по їхньому телебаченню", - сказав Дериземля.

Також найтитулованіший український біатлоніст заявив, що вважає Росію агресором.

"Не хотілося б, щоб у спорт втручалася політика. Але багато бід Росія зробила Україні, багато хлопців померло за незалежність України. Росія - країна-агресор", - наголосив Андрій Дериземля.

Андрій Дериземля завершив кар’єру у 2014 році. Він двічі ставав бронзовим призером чемпіонату світу та здобув 12 нагород на етапах Кубка світу.

Коментарі

  • Максим Бондарь
    Максим Бондарь
    Зомбаки-пуйлососы, остатки моцка при молитвах выбиты об икону пуйла. Таких в Лаптестане большинство.

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту