Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Волкер заявив, що відновлення суверенітету України - мета цивілізованого світу

Волкер заявив, що відновлення суверенітету України - мета цивілізованого світу

Спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер назвав відновлення суверенітету України метою цивілізованого світу Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України. Глава МВС України Арсен Аваков презентував в Інституті миру США стратегію деокупації Донбасу "Механізм малих кроків".

Спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер назвав відновлення суверенітету України метою цивілізованого світу

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Глава МВС України Арсен Аваков презентував в Інституті миру США стратегію деокупації Донбасу "Механізм малих кроків".

Під час круглого столу Волкер зазначив, що мета цивілізованого світу - це відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

"За роки російської агресії в Україні вбито більше людей, аніж під час Балканської війни і найбільше внутрішньо переміщених осіб з часів Другої Світової. Ми всі повинні забезпечувати безпеку у Європі і не повинні дозволити змінювати кордони інших держав. Росія заперечує свою участь у конфлікті, але за нашою інформацією російські офіцери займають там керівні посади, російські контрактники воюють. Кремль постійно здійснює розвідку на території України, однак стверджує, що учасниками конфлікту є Україна та сепаратисти", - сказав Волкер.

Він відзначив необхідність миротворчої операції на Донбасі. Волкер вважає, що РФ "не дозволить Україні повернутися на свої тимчасово окуповані території. Основна мета РФ - контроль над Україною і недопущення інтеграції в Європу".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту