Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Волкер попередив країни, що зазіхають на автокефалію УПЦ: український народ варто поважати

Волкер попередив країни, що зазіхають на автокефалію УПЦ: український народ варто поважати

,

У Держдепартаменті США зауважують, що український народ варто поважати за його релігійну свободу

Про це перед офіційним підтвердженням автокефалії української церкви Вселенським патріархатом заявив спецпредставник Держдепартаменту США у питаннях України Курт Волкер, повідомляє The Financial Times.

Він застеріг інші країни, що прагнуть здійснити замах на релігійну свободу в Україні, і зауважив, що будь-яке насильство, скоєне в результаті ухваленого рішення, буде "трагічним".

"Український народ варто поважати за його релігійну свободу, і шкода, що у інших країн є бажання спробувати зупинити цей процес", - наголосив Волкер. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту