Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Волкер назвав країни, які готові відправити миротворців на Донбас

Волкер назвав країни, які готові відправити миротворців на Донбас

Миротворці ООН прибудуть на територію Донбасу після виводу звідти військ Росії Про це заявив спеціальний представник американського Держдепартаменту у питаннях України Курс Волкер в інтерв'ю "Еху Москви". Він зауважив, що низка країн вже погодилася внести свій вклад у миротворчу місію на Сході України.

Миротворці ООН прибудуть на територію Донбасу після виводу звідти військ Росії

Про це заявив спеціальний представник американського Держдепартаменту у питаннях України Курс Волкер в інтерв'ю "Еху Москви".

Він зауважив, що низка країн вже погодилася внести свій вклад у миротворчу місію на Сході України. Це, зокрема, Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина.

За його словами, такий діапазон країн є хорошим, адже там є кілька держав, які розглядаються в Росії більше як частина Заходу, і кілька держав, які розглядаються на Заході більше як частина простору СНД. 

"Якщо ми зможемо домогтися виведення російських військ з України, перш ніж Україна направить свої війська для повернення території під свій контроль, туди прибудуть сили з мандатом ООН. Вони візьмуть контроль після Росії. Вони встановлять безпеку, забезпечать захист людей,  щоб про них дбали, і тоді ми здійснили б ці політичні кроки в рамках Мінських угод. Тож мова йде не про всю територію України, а про весь район конфлікту", - наголосив Волкер.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту