Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Водій львівської маршрутки вигнав пасажирку з крилами ангела

Водій львівської маршрутки вигнав пасажирку з крилами ангела

Водій львівської маршрутки №25 вигнав з салону автобуса дівчину з прикріпленими до одягу великими декоративними крилами. Про цей інцидент у середу, 14 лютого, повідомила львів'янка Оля Слюсар, яка також опублікувала відео конфлікту.

Водій львівської маршрутки №25 вигнав з салону автобуса дівчину з прикріпленими до одягу великими декоративними крилами. Про цей інцидент у середу, 14 лютого, повідомила львів'янка Оля Слюсар, яка також опублікувала відео конфлікту. На відео помітно, що сам інцидент стався на зупинці на вул. Липинського, 54.

«Водій маршрутки з криками накинувся на, мабуть, для багатьох впізнавану дівчину, яку можна кожного дня бачити в центрі з крилами на роликах (наскільки я знаю, займається тату хною). Він кричав їй вийти з маршрутки. Дівчина ж просила, щоб він дозволив їй поїхати. Врешті-решт він покинув місце водія і за руку витягнув дівчину з маршрутки», – повідомила Оля Слюсар.

На опублікованому відео видно, як водій виходить зі свого місця і, тримаючи за рукав та одне крило, витягує з маршрутки дівчину. При цьому, реагуючи на зауваження однієї із пасажирок, він заявив, що висадив дівчину, щоб вона зняла прикріплені крила, які можуть пошкодити речі інших пасажирів. Після того, як дівчина вийшла з салону, маршрутка поїхала.

Відео Олі Слюсар

Додамо, що, згідно з правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, водій має право не допускати до проїзду пасажирів, які мають при собі небезпечні вантажі (легкозаймисті, вибухонебезпечні або брудні).

Зазначимо, маршрут №25 (вул. Кордуби – ТРЦ «King cross Leopolis») у Львові обслуговує перевізник ТОВ «Міра і К».

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту