Сьогодні
Субота 20 Жовтня 2018

Влада українського міста прийняла радикальне рішення щодо виконавців, які витупають у РФ

У Чернігові заборонили виступати артистам, які підтримують агресію Російської Федерації на території України.

Відповідне рішення підписав мер Чернігова Владислав Атрошенко, повідомляє прес-служба мерії.

Артистам, які публічно підтримують агресію Росії, анексію Криму та не визнають "ЛДНР" терористичними організаціями, заборонено їздити зі своїми концертами, шоу та виставами до Чернігова.

"Під дію цього розпорядження підпадають також особи, які з початку російської агресії в Україні проводять концерти і беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, окупованої Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих окремих районів Донецької та Луганської областей України", – зазначили у міськраді.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 19 Жовтня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту