Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Влада Донеччини перетворила гуманітарно-логістичний центр на корупційний перевал, - Тука

Влада Донеччини перетворила гуманітарно-логістичний центр на корупційний перевал, - Тука

- , "" ,

Гуманітарно-логістичний центр, що знаходиться біля КПВВ "Майорськ" у Донецькій області, вже місяць не працює

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Він зазначив, що відчуває сором, коли підписує листа до міжнародних організацій з проханням придбати плівку для КПВВ та допомогти з облаштуванням там туалетів. Так само, як і коли підписує листа з проханням сплатити вартість польоту українських дітей до Грузії на літній відпочинок. 

"Сором за те, що це не може (або не хоче) зробити сама держава. Так само мені соромно за те, що ми не змогли навести лад на гуманітарно-логістичному центрі, який місцева влада перетворила на корупційний перевалочний центр. І, якщо я не зміг навести лад, то я з задоволенням доповідаю про те, що вже місяць цей центр просто не працює. Хоч і соромно визнавати власне безсилля, але краще так, ніж перевалка", - наголосив Тука. 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту