Сьогодні
П'ятниця 14 Грудня 2018

Влада Чехії не має інформації про відрядження Труханова до Праги

Влада Чехії не має інформації про відрядження Труханова до Праги

Міністерство промисловості та торгівлі Чехії та Міністерство закордонних справ Чехії не мають інформації про відрядження мера Одеси Геннадія Труханова до Праги, в яке він відправився одразу після виходу з тривалої відпустки.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на прес-служби відомств.

12 лютого на сайті Одеської міської ради з'явилось повідомлення, що Труханов нібито поїхав до Праги на тиждень у закордонне відрядження "для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки".

Проте у прес-службі Міністерства промисловості Чехії повідомили, що не мають жодної інформації про візит Труханова та про його зустрічі у відомстві.

Також нічого про "візит" мера Одеси не знають у Міністерстві закордонних справ Чехії.

В українському посольстві у Празі заявили, що ніхто з органів Одеської міської влади не звертався до них з проханнями про сприяння в організації будь-яких візитів протягом останнього часу.

Нагадаємо, в Одесі мер відсутній з 26 грудня. За цей час він взяв вже кілька неоплачуваних відпусток. Труханов встиг побувати в Афінах та Давосі начебто у відрядженнях. Втім, місцеві активісти пов'язують таку тривалу відсутність мера у місті з активізацією Національного антикорупційного бюро. 13 лютого стало відомо, що НАБУ заочно висунуло підозру у скоєнні злочину меру Одеси Геннадію Труханову та ще 5 особам.

Хто такий Геннадій Труханов? З 2014 року міський голова Одеси, народний депутат VII скликання, був членом "Партії регіонів". Труханов у 1990-х роках був членом організованих злочинних угрупувань, мешкав у Римі. У 2016 року після опублікування так званих "Панамських документів" виявилось, що мер Одеси при реєстрації офшорних компаній на Британських Віргінських Островах у всіх реєстраційних документах вказував російське, а не українське громадянство. Це підтверджує онлайн-реєстр Федеральної податкової служби РФ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту