Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Віталій Портников: українську економіку врятує тільки перемога над агресією

Віталій Портников: українську економіку врятує тільки перемога над агресією

,

Залишається тільки дивуватися, чому санкції проти Ротенбергів запроваджують тільки зараз

Російські політики навипередки виступають із заявами, у яких доводять, що нові українські санкції ніяк не позначаться на роботі політичних партій цієї країни. Можливо, вони і мають рацію. Зрештою, в Росії немає ніяких політичних партій - насамперед в парламенті. Більшість російських політичних партій - це бандитські клуби за інтересами. Одних бандитів "кришує" Жириновський, інших - Миронов. Найбільша кількість бандитів, які потребують заступництва - у "пахана"-чекіста Путіна.

Саме тому пахан не такий спокійний, як його "шістки" Косачов та Железняк. У цих депутатів робота проста - брехати. У Путіна робота є важчою - давати можливість красти різним олігархам і доїти їх. Ймовірно, саме про це Путін говорив на засіданні Ради безпеки зі своїми підручними.

Неодноразово доводилося говорити, що єдине, що змушує Путіна про щось задуматися - це гроші. Більше його нічого не хвилює. Країну він і так контролює. Населення обдурене і розділяє його шовіністичні погляди. Але якщо при всьому цьому не заробляти мільярди і не давати можливості заробляти своєму оточенню - гра не варта свічок.

Безкоштовна Росія із радісними рабами Путіну зовсім не є цікавою. І це можна було давно зрозуміти. Але систематичне обмеження його власних інтересів змусить якщо не змінити політику, так хоча б задуматися про пошук компромісів. Як з цивілізованим світом в цілому, так і з нашою країною.

Залишається тільки дивуватися, чому санкції проти Ротенбергів запроваджують тільки зараз. Так, цілком можливо, що удари по російським олігархам будуть відображатися на українській економіці в цілому. Але ж наша перемога над агресором дозволить економіці куди швидше розвиватися, ніж за участю агресора і в ситуації вічної війни з ним. Невже це не є очевидним?

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту