Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Вісім людей померли від кору з початку року – МОЗ

Вісім людей померли від кору з початку року – МОЗ

Вісім людей померли від кору з початку 2019 року, повідомило Міністерство охорони здоров’я України. За даними МОЗ, 9 лютого від кору помер 18-річний студент.

Вісім людей померли від кору з початку 2019 року, повідомило Міністерство охорони здоров’я України.

За даними МОЗ, 9 лютого від кору помер 18-річний студент.

Загалом протягом минулого тижня на кір захворіли 3 142 людини – 1 472 дорослі та 1 670 дітей, що на 7% менше у порівнянні з показниками попереднього тижня.

Із 28 грудня до 8 лютого на кір захворіли 18 170 людей.

Кір – заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі й на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. 9 із 10 невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені, кажуть лікарі.

Захворювання на кір може мати тяжкий перебіг і призвести до тяжких ускладнень – пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку – енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності і смерті. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору – вакцинація.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту