Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Випуск новин за 22:00: Презентація книги "#Наші на карті світу". Санкції США проти Китаю

У випуску новин за 21 вересня станом на 22:00 – на Форумі видавців у Львові презентували книгу журналістки 24 каналу Уляни Скицької "#Наші на карті світу". Китай попав під санкції США через співпрацю з Росією.

Також у випуску: Верховна Рада взяла до розгляду проект кошторису на наступний рік. Щоправда, депутати сумніваються в реальності цифр, а профільний комітет чекає обґрунтувань від Мінфіну.

На Тернопільщині отруїлося ціле село. Більше двохсот людей звернулись до лікарів з однаковими симптомами. Місцеві вважають, що це сталось після того, як місцевий аграрій покропив хімікатами соняшникові поля неподалік.

Центр протидії корупції навчав тернополян, як стежити за своїми податками.

Володимира Жиріновського та ще двох депутатів Держдуми Росії судитимуть за підозрою у фінансуванні терористів в Україні. І для цього їм навіть не треба приїжджати до Києва.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту