Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Випуск новин за 18:00: Парадокси президентських виборів. Реакція киян на сніг

У випуску новин за 14 листопада станом на 18:00 – у березні наступного року українці вибиратимуть нового президента, проте вже зараз соціологи шокують рейтингами. У Києві трапилося понад 300 аварій та ДТП, через великий снігопад, але мешканці міста радіють погоднім змінам.

Також у випуску: Пасажири авіарейсу "Париж – Шанхай"  три дні знаходитися в Іркутську через задимлення у кабіні пілотів.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту