Сьогодні
Субота 20 Жовтня 2018

Випуск новин за 13:00: Колона військової техніки в Криму. Масштабний заплив в Одесі

Випуск новин за 13:00: Колона військової техніки в Криму. Масштабний заплив в Одесі

У випуску новин за 14 січня станом на 13:00 – майже 50 одиниць військової техніки проїхалися вулицею Блюхера у Керчі близько 18:20 у п'ятницю, 12 січня. Наймасштабніший заплив у відкритій воді Oceanman вперше відбудеться і в Україні – у Одесі.

Також у випуску: У Лівії звільнили українського лікаря. Через сильні зсуви та зливи в американському штаті Каліфорнія загинуло 18 людей, серед них – двоє дітей. Водійка львівського трамвая стала відомим блогером. У Франції продається лампа-глобус, на якій окупований Росією Крим позначений як територія РФ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 19 Жовтня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту