Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Випуск новин за 12:00: Вирубка дерев у Одесі. У США вшанували Героїв Небесної сотні

Випуск новин за 12:00: Вирубка дерев у Одесі. У США вшанували Героїв Небесної сотні

У випуску новин за 19 лютого станом на 12:00 – на морському узбережжі Одеси за кілька днів вирубали більше двох сотень дерев. Пам'ять Героїв Небесної сотні вшанували у Вашингтоні. Українська громада зібралася у столиці США біля Меморіалу Лінкольна.

Також у випуску: Фінляндія готова брати участь у миротворчій місії ООН на Донбасі.

Польська опозиція обіцяє завтра, 20 лютого, подати проект змін до скандального закону про бандерівську ідеологію.

Сьогодні, 19 лютого, у Харкові розпочнеться перше засідання по суті у справі ДТП, у якій загинули шестеро людей. У скоєнні страшної аварії звинувачуюють Олену Зайцеву та Геннадія Дронова.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту