Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Випуск новин за 12:00: ДТП в Києві. Експедиція на безлюдний острів

У випуску новин за 12 жовтня станом на 12:00 – рятувався від зіткнення і влетів у стовп – у Києві авто на німецьких номерах врізалося у білборд на проспекті Перемоги. Ні водій, ні пасажир не постраждали. Чотирнадцять ентузіастів із 6-ти країн світу намагатимуться встановити радіозв'язок зі світом з одного із найвіддаленіших безлюдних островів на Землі – атолі Дюсі.

Також у випуску: Право на автокефалію: в Україні радіють, а в Росії шлють прокльони Константинополю.

Інтенсивність вибухів снарядів на 6-му арсеналі Міноборони під Ічнею зменшується.

У Німеччині занепокоєні зростанням кібератак на об'єкти інфраструктури та державні установи, яких виявили понад 800 мільйонів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту