Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Випуск новин за 09:00: Жінки на війні. Українка виграла міжнародну олімпіаду

У випуску новин за 11 серпня станом на 09:00 – в Україні продовжують існувати стереотипи, що жінка не може професійно виконувати військові обов'язки. Українські захисниці будують військові кар'єру, докладаючи втричі більше зусиль, щоб їх сприймали на рівних.

Також у випуску: За минулу добу окупанти 36 разів відкривали вогонь по українських позиціях.

На 12 років за ґрати може потрапити водій вантажівки, через якого загинули п'ятеро дітей та дорослий у ДТП на Запоріжжі.

Через антиурядові протести в Румунії вже постраждало близько 450 людей.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту