Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Він психічно хворий! – прем'єр Чехії заперечив, що насильно відправив сина до окупованого Криму

Він психічно хворий! – прем'єр Чехії заперечив, що насильно відправив сина до окупованого Криму

Прем'єр-міністр Чехії Андрей Бабіш відправив свого сина до окупованого Криму, щоб уникнути допиту у справах про корупцію.

Про це розповів його син, який наразі мешкає у Швейцарії, пише Seznam Zpravy.

Андрей Бабіш-молодший повідомив, що сталося це насильно, аби той не міг давати свідчення у корупційній справі конференц-центру "Гніздо лелеки", в рамках якої його батька звинувачують у зловживанні субсидіями ЄС.

Проте сам прем'єр Чехії заперечує таку інформацію. І взагалі заявляє, що його син так говорить через психічні захворювання.

Мій син психічно хворий. Він приймає ліки, його слід контролювати, він живе з матір'ю у Швейцарії. Мій син не був викрадений, він добровільно покинув Чехію. Поліція розслідувала це питання і дійшла до висновку, що викрадення ніколи не було, – заявив прем'єр-міністр Чехії Андрей Бабіш. 

Нагадаємо, Чехія однією з перших засудила псевдовибори на окупованому Донбасі, які відбулись 11 листопада. У міністерстві закордонних справ країні вважають, що "вибори" на окупованих проросійськими бойовиками територіях Сходу України сприяють подальшій дестабілізації ситуації.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту