Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Військові повідомили про перший артилерійський обстріл від початку нинішнього перемир’я

Військові повідомили про перший артилерійський обстріл від початку нинішнього перемир’я

У прес-центрі штабу української антитерористичної операції проти гібридної російської агресії на окупованій частині Донбасу повідомили, що 13 січня бойовики застосували артилерію вперше за час дії нинішнього режиму припинення вогню, який оголосили наприкінці минулого року. У повідомленні про події станом на 18-у годину 13 січня нічого не згадано про можливих потерпілих із українського боку.

У прес-центрі штабу української антитерористичної операції проти гібридної російської агресії на окупованій частині Донбасу повідомили, що 13 січня бойовики застосували артилерію вперше за час дії нинішнього режиму припинення вогню, який оголосили наприкінці минулого року.

У повідомленні про події станом на 18-у годину 13 січня нічого не згадано про можливих потерпілих із українського боку.

Як повідомили військові, артилерійські системи калібру 122 міліметри були застосовані по укріпленнях сил АТО на підступах до села Водяного на півдні Донецької області. Там також були застосовані міномети калібру 120 міліметрів і гранатомети. На інших ділянках на обох оперативних напрямках, донецькому й луганському, обстріли велися зі стрілецької зброї, гранатометів і мінометів калібрів 82 м 120 міліметрів.

«Загалом від початку доби уздовж лінії розмежування сторін зафіксовано 6 обстрілів укріплень Збройних сил України. В одному випадку українські воїни давали ворогу адекватну відповідь», – мовиться в повідомленні.

У підтримуваних Росією незаконних збройних сепаратистських угрупованнях «ДНР» і «ЛНР», що захопили частину Донецької і Луганської областей і визнані в Україні терористичними, наразі не робили заяв про становище на фронті протягом дня.

Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі оголосила черговий, новорічно-різдвяний, «режим тиші» з півночі 23 грудня 2017 року. Він мало на меті замінити оголошений було у зв’язку з початком у вересні навчального року «режим тиші», який не призвів до припинення обстрілів. Нинішнє нове перемир’я так само порушується практично щодня. Сторони заперечують свою вину в цьому і звинувачують противників у провокаціях.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту