Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Відома сума, яку Британія витратила на розслідування справи Скрипалів

Відома сума, яку Британія витратила на розслідування справи Скрипалів

Майже 13 мільйонів доларів витратила Британія на розслідування у справі про отруєння "Новачком" в Солсбері.

Про це інформує The Guardian.

Згідно з виданням, близько дев'ять мільйонів доларів у поліції графства Уілтшир витратили на залучення до розслдування фахівців з інших служб. Ще близько двох мільйонів знадобилось для заміни та утилізації поліцейських машин. Решта витрат пов'язані з утилізацією та заміною поліцейських авто, які зазнали зараження небезпечною речовиною.

The Guardian зазначає, що до цієї суми не входять витрати Скотленд-Ярду. Також повідомляється, що поліція Вілтшир розраховує, що британський уряд покриє всі витрати.

Нагадаємо, що Сергія та Юлія Скрипалів у британському Солсбері отруїли ще на початку березня. І тією ж речовиною у червні отруїлись двоє жителів британського Еймсбері, жінка померла в лікарні. Правоохоронці розслідують цю справу як вбивство і в смерті британки звинувачують Росію. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту