Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Відбірні версії процесора Intel Core i7-8086K: особливості модифікації

Відбірні версії процесора Intel Core i7-8086K: особливості модифікації

Портал Silicon Lottery підготував відбірні версії "ювілейного" чіпа Intel Core i7-8086K, які вирізняються високим розгінним потенціалом. Варто зазначити, що даний CPU цікавий високою номінальною частотою, яка складає від 4 до 5 Ггц в режимі Turbo Boost, а його реліз приурочили до 40-річчя випуску 16-бітного процесора Intel 8086.

Про це повідомляє Overclockers.

Добірні екземпляри Intel Core i7-8086K, які пропонує Silicon Lottery, вже пройшли через "скальпування", а в якості заміни штатної термопасти під кришкою CPU виступає рідкий метал Thermal Grizzly Conductonaut. Стверджується, що після даної процедури середня температура процесора знижується на 15-25 ° C в залежності від характеру навантаження.

Наразі в асортименті Silicon Lottery є чотири види попередньо "скальпованих" Core i7-8086K, які відрізняються частотним потенціалом. Найдоступніші (ціна на які не перевищує 470 доларів (близько 12 368 гривень)) гарантовано тримають розгін до 5 ГГц на всіх ядрах при напрузі 1,4 В, тоді як чіпи, які стабільно працюють на швидкості в 5,3 ГГц з напругою 1,435 В, були оцінені рітейлером в 860 доларів (близько 22 631 гривня).

 Intel Core i7-8086K Модифікації  Intel Core i7-8086K та їх ціни

Така істотна різниця в ціні обумовлена ??тим, що лише 14% протестованих процесорів здатні працювати на подібних частотах. Для порівняння, планку в 5,1 ГГц беруть 92% всіх Core i7-8086K, а до 5,2 ГГц можна розігнати 60% "ювілейних" CPU.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі  Техно.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту