Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Вибухи на арсеналі біля Ічні: у Полторака показали, як ліквідовують наслідки

У Міністерстві оборони України повідомляють, що станом на ранок 12 жовтня на військових складах біля Ічні на Чернігівщині все ще спостерігаються поодинокі вибухи.

Як інформує прес-служба Міноборони, станом на 09:00 12 жовтня на території 6-го арсеналу поблизу Ічні все ще чути поодинокі вибухи.

Хоча інтенсивність вибухів та кількість осередків тління у порівнянні з попередньою ніччю в ніч на п'ятницю значно зменшилася.

Станом на ранок 12 жовтня на території арсеналу працює 9 пожежних танків, 15 пожежних машин та 3 інженерні машини розгородження.

Окрім гасіння та розмінування, здійснюється також аеророзвідка території.

Ічня вибухи ліквідація наслідків Вибухи на військових складах біля Ічні: Міноборони здійснює аеророзвідку території

Піротехнічні групи працюють також у населених пунктах поблизу арсеналу – вони зачищають місцевість, дороги та під’їзні шляхи від залишків вибухонебезпечних предметів.

Дивіться відео, як лвіквідовують наслідки вибухів на військових складах біля Ічні:

Що сталось на військових складах під Ічнею? Приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси. У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами. У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічніяк службову недбалість. 10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня:

  (function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement('script'); _pla.type = 'text/javascript'; _pla.src = 'https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js?v2?v2?v2?v2'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })(); До слова, це вже далеко не перший випадок вибухів на військових складах в Україні впродовж останніх років.вибухи в Україні на військових складах інфографіка Вибухи на військових складах в Україні: інфографіка

ЯК РОЗГОРТАЛИСЬ ПОДІЇ ПІСЛЯ ВИБУХІВ НА ВІЙСЬКОВИХ СКЛАДАХ БІЛЯ ІЧНІ: ХРОНІКА ПОДІЙ 9 жовт 2018 У Чернігівській області в Ічні – вибухи на складах з боєприпасами, триває евакуація: фото, відео 9 жовт 2018 "Це дуже страшно": очевидці розповіли подробиці вибухів на складах в Ічні (фото, відео) 9 жовт 2018 Про небезпеку вибуху арсеналу біля Ічні ще рік тому застерігав журналіст 9 жовт 2018 Снаряди посеред вулиць: наслідки вибухів біля Ічні показали на моторошних фото і відео 9 жовт 2018 Вибух на військових складах поблизу Ічні: що там сталось і хто у тому винен

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту