Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Вибухи біля Ічні збільшились через посилення вітру, - Міноборони

Вибухи біля Ічні збільшились через посилення вітру, - Міноборони

6-

На 6-му арсеналі біля Ічні на Чернігівщині через посилення вітру збільшилась інтенсивність вибухів боєприпасів

Про це у п'ятницю, 12 жовтня, повідомила прес-служба Міністерства оборони України у своєму Facebook.

"У зв’язку із посиленням вітру здійснюється роздування нових осередків тління трави та дерев на технічній території. Це призвело до збільшення інтенсивності вибухів залишків боєприпасів розкиданих на території арсеналу. На технічній території продовжують працювати пожежні танки, інженерні машини розгородження та пожежна техніка", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у оборонному відомстві, авіація ДСНС зійснила 14 скидів води на осередки тління, 15 груп розмінування здійснюють очищення адміністративної території арсеналу. 

Крім того, у населених пунктах поблизу арсеналу продовжують працювати 21 піротехнічна група рятувальників задля очищення доріг від залишків боєприпасів.

Станом на ранок 12 жовтня, за даними Міноборони, на території 6-го арсеналу в Ічні інтенсивність вибухів і кількість осередків тління значно зменшилась.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту