Сьогодні
Субота 20 Жовтня 2018

Вибух в Албанії: поліція підозрює замах на місцевого бізнесмена

Вибух в Албанії: поліція підозрює замах на місцевого бізнесмена

В результаті вибуху бомби в албанському місті Шкодер поблизу кордону з Чорногорією постраждали шість чоловік.

Шестеро чоловік отримали ушкодження внаслідок вибуху бомби в албанському місті Шкодер поблизу кордону з Чорногорією, пише "Укрінформ".

Про це повідомляє чорногорське державне телебачення RTCG. Двоє з них отримали важкі поранення. Також постраждав співробітник телеканалу.

Вибуховий пристрій був прикріплений до одного з автомобілів, які стояли поруч з офісом сербсько-чорногорського національної меншини.

За версією албанської поліції, метою нападу був місцевий бізнесмен Люльзим Кула власник будівлі центру і перехожі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 19 Жовтня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту