Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Вибух у Ефіопії: поліція затримала 30 підозрюваних у причетності до вибуху намітингу

Вибух у Ефіопії: поліція затримала 30 підозрюваних у причетності до вибуху намітингу

Поліція Ефіопії затримала 30 підозрюваних у причетності до вибуху гранати в столиці Аддис-Абебі, внаслідок якого загинули двоє та були поранені понад 150 людей.

Про це повідомляє DW.

Нагадаємо, у суботу, 23 червня, в Ефіопії на зустрічі нового прем'єр-міністра країни Абія Ахмеда з його прихильниками невідомий кинув ручну гранату у трибуну, за якою стояв глава уряду. Політик не постраждав, а ось декілька людей, які перебували у натовпі, загинули, багато – отримали поранення.

Кількість взятих під варту підозрюваних через причетність до атаки на площі Мескель сягнула 30 осіб, – повідомив голова федеральної поліцейської комісії країни державному телеканалу.

Зазначається, що за недоліки у плануванні та гарантуванні безпеки  було затримано дев'ятеро поліцейських та заступник голови столичної поліцейської комісії.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту