Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Ветерани війни влаштували цікаві змагання у Запоріжжі: яскравий фоторепортаж

Ветерани війни влаштували цікаві змагання у Запоріжжі: яскравий фоторепортаж

Запорізькі ветерани війни проти Росії провели турнір з жиму штанги лежачи. Змагання відбулися 11 лютого у річницю Широкинської наступальної операції.

Головним суддею турніру став срібний призер "Ігор нескорених" у Сіднеї Євген Олексенко. Він завдяки штанзі відновився після тяжкого поранення під час оборони Донецького аеропорту.

"Щоб повернутися взагалі до нормального життя, я хотів відмовитися від милиць та палички. Через це я почав займатися – тренувати ногу. Тобто це насамперед за все реабілітація фізична та психологічна", – розповів призер "Ігор нескорених" Євген Олексенко.

бійці зсу Призер "Ігор нескорених" Євген Олексенко

Фахівці запевнили, жим штанги лежачи – це безпечна вправа з арсеналу пауерліфтингу. Її можна рекомендувати не тільки для реабілітації бійців, але й для підготовки молоді до служби у війську. А навантаження там чималі.

бійці зсу Змагання у Запоріжжізмагання зсу Бійці рекомендують штангу для реабілітації 

Разом з українськими бійцями на змагання прийшло чимало молоді, навіть долучилось й кілька дівчат, які також вправно вижимали штангу. Представники військкомату, які регулярно контактують зі звільненими у запас військовими, підтвердили, що штанга допомагає їм адаптуватися у мирному житті.

зсу бійці Результати бійців здивували суддів

Серед учасників бойових дій першість здобули Орлов Олександр, а у категорії "учасники бойових дій з інвалідністю" – Картавий Олександр. 

Дивіться відео турніру з жиму штанги лежачи серед військових:

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту