Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Вчені встановили, як виникає хвороба Альцгеймера

Вчені встановили, як виникає хвороба Альцгеймера

Вчені з США змогли зафіксувати та детально розглянути момент появи хвороби Альцгеймера.

Відповіде дослідження американських дослідників з Південно-Західного Медичного центру Техаського Університету опубліковане в журналі eLife.

Хвороба Альцгеймера починається з молекулярних змін здорового тау-білка, який стає токсичним. А це провокує нетипову поведінку для тау-білків – вони починають злипатися, утворюючи руйнують нейрони смертоносні нейрофібрилярні клубки. Ті самі, які виявив німецький невролог Алоїс Альцгеймер.

За словами автора нового дослідження Марка Даймонда, результати їх роботи – це "великий вибух" в вивченні тау-білка, бо "вперше вдалося заглянути у початок хвороби".

До слова, лікар-невролог Олексій Сіделковскій назвав умови, які зможуть знизити ризик виникненняхвороби Альцгеймера або уповільнити її.

Що таке хвороба Альцгеймера? це захворювання, яке виникає у людей у похилому ??віці. Воно характеризується послабленням функцій головного мозку. Через це людина не може піклуватися про себе самостійно - вона потребує постійного нагляду, допомоги з боку.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ?Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту