Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Вчені виділили останні 4000 років в окрему епоху існування Землі. Чому

Вчені виділили останні 4000 років в окрему епоху існування Землі. Чому

? (ICS) - (Meghalayan), (Northgrippian) (Greenlandian)

Вчені з Міжнародної комісії з стратиграфії (ICS) розділили геологічну історію Землі на три нових періоди - Мегхалаій (Meghalayan), Нортгріппій (Northgrippian) і Гренландій (Greenlandian)

Про це пише BBC.

Так, останні 4200 років офіційно класифікували як окремий геологічний період в історії нашої планети. 

Досі дослідники, які опікуються геологічними і геохронологічними питаннями розвитку планети, вважали, що людство живе в епоху Голоцену (з 9610 до н.е. по теперішній час). У рамки цього періоду вписувалися всі зміни, що відбуваються з кліматом і будовою Землі. The latest version of the International Chronostratigraphic Chart/Geologic Time Scale is now available! New #Holocene subdivisions: #Greenlandian (11,700 yr b2k)#Northgrippian (8326 yr b2k)#Meghalayan (4200 yr before 1950) https://t.co/IhvZHfHnWh#ChronostratigraphicChart208 pic.twitter.com/8Pf9Dnct7h — IUGS (@theIUGS) 13 июля 2018 г.

Вчені з ICS запропонували розділити Голоцен на три нові епохи, кожна з яких фіксує певні кліматичні зміни. Мегхалаій, або пізній Голоцен, почався 4,2 тис. років тому і тривав до 50-х років минулого століття. Цей період почався з посухи, пов'язаної зі зміною рівня світового океану - наслідки цього явища відчули на собі жителі Давнього Єгипту, Греції, Месопотамії і Китаю.

Нортгріппій - середня фаза Голоцену, - почалася за 8,3 тис. років до Мегхалайя. У цю епоху температура на поверхні Землі різко впала через танення льодовиків і збільшення обсягів прісної води. Третя стадія, Гренландія, відноситься до кінця Льодовикового періоду.

У повідомленні ICS відзначається, що виділення нових періодів в геологічній історії Землі стане найважливішою зміною в цій області в проміжку останніх 10 тис. років.

Однак потрібно зазначити, що в науковому співтоваристві є деякі розбіжності з приводу нововведення. Деякі дослідники вважають, що ідея Мегхалайського періоду, вперше запропонована в одній з наукових робіт сім років тому, не отримала достатнього обговорення.

 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту