Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Вчені попередили, що світло екранів смартфонів небезпечне для шкіри

Вчені попередили, що світло екранів смартфонів небезпечне для шкіри

Блакитне світіння екранів мобільних телефонів може шкодити шкірі та навіть зору Про це повідомляє MedikForum, передає УНІАН. Коли ми не перебуваємо перед екраном телевізора чи комп'ютера, то досить часто витрачаємо багато часу користуючись смартфонами і планшетами.

Блакитне світіння екранів мобільних телефонів може шкодити шкірі та навіть зору

Про це повідомляє MedikForum, передає УНІАН.

Коли ми не перебуваємо перед екраном телевізора чи комп'ютера, то досить часто витрачаємо багато часу користуючись смартфонами і планшетами. Причому це відбувається тривалий час після того, як заходить сонце і зникає природне освітлення. Вчені кажуть, що синє світло, яке виділяється цими пристроями, порушує внутрішні циркадні ритми організму, що негативно впливає на якість сну. 

Однак тепер медики попереджають, що синє світіння екранів смартфонів несе небезпеку для шкіри та зору.  Низка досліджень з цього питання перебуває на ранній стадії, але вже зараз експерти закликають людей вимикати мобільні телефони та планшети задовго до відходу до сну. Синє світло входить в колірний спектр, який формується зі змішування червоного, помаранчевого, жовтого, зеленого, синього, індиго і фіолетового кольорів.

Від синього до фіолетового спостерігається найкоротша довжина хвилі спектру, а чим коротша ця хвиля, тим вищий рівень енергії. Ще в минулому році американські вчені опублікували дослідження, яке показало, що синє світло може завдати шкоди зору та прискорити розвиток сліпоти. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту