Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Вбивство Гандзюк: Луценко заявив про докази причетності заступника голови Херсонщини до підпалів лісу

Вбивство Гандзюк: Луценко заявив про докази причетності заступника голови Херсонщини до підпалів лісу

,

У слідства є докази причетності заступника Херсонської ОДА Євгена Рищука до підпалу лісу, з якими боролась загибла активістка Катерина Гандзюк

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко під час брифінгу, передає Українська правда.

"Слідство володіє певними фактами і доказами, які свідчать про його ймовірну корумповану діяльність також пов’язану з підпалами лісу", - сказав Луценко.

За його словами, Рищук наразі перебуває в СБУ і дає показання. Луценко сказав, якщо доказів корумпованої діяльності Рищука буде достатньо, йому також пред’являть звинувачення.

Але генпрокурор підкреслив, що слідство наразі немає доказів обізнаності Рищука із планом Мангера та інших учасників вбивства Гандзюк.

Нагадаємо, що Євгена Рищука відсторонили від посади на період розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Зазначимо, що голові херсонської облради Владиславу Мангеру оголошено підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Луценко заявив, що Мангер є замовником вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту