Сьогодні
Понеділок 15 Жовтня 2018

Ватажок "ДНР" лякає Україну байками про розробку потужної зброї

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко стверджує, що у псевдореспубліці нібито створили зброю, здатну швидко ліквідувати ворога.

Про це повідомляє "РИА Новости".

"За час конфлікту донецька оборонка розробила і виготовила зразки озброєнь, які дозволяють знищити противника з високою швидкістю. Наступ ЗСУ завершиться, не встигнувши розпочатися", – запевнив Захарченко.

До слова, раніше повідомлялося про те, як ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко зганьбився через те, що не знає, що означає ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей). Ватажок терористів вважає, що така назва є неправильною.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту